Uspeh učenke Sofie Masliuk

Sofia Masliuk, učenka 5.c razreda in Glasbene šole Koper, si je na 8. mednarodnem glasbenem tekmovanju “Tomaž Holmar”, ki je potekalo v spletni izvedbi 29. in 30. maja 2021, v disciplini klavir, kategorija A1 priigrala 1. nagrado. Omenjenega tekmovanja so se udeležili tekmovalci iz Italije, Avstrije, Poljske, Latvije, Francije in Slovenije.

Sofii čestitamo in ji želimo še veliko uspehov.

Športni uspeh učenke Julije Bogatin

Julija Bogatin, učenka 8.a razreda in članica TK Luka Koper, je na najboljši možni način zaključila državno prvenstvo v tenisu v kategoriji do 14 let, ki je minuli teden potekalo v Krškem. Postala je državna prvakinja tako v posamični konkurenci kot v dvojicah.

Juliji čestitamo in ji želimo še veliko uspehov.

(več …)

Učenci 3.a in 3.c prispeli v Prvine

TRETJESOLCI A IN C ODDELKA V PRVINAH

Odjadrali smo brez solzic, z nasmehi na obrazih, srčnim dogodivščinam naproti. Med potjo nas je spremljala pesem radoživih otroških glasov.
Srečno smo prispeli v osrčje zasavske regije in se udobno namestili v dom CSOD Prvine.

Učenci 3. a in 3. c z učiteljicami

Fotogalerija: