Z objavo uradnih rezultatov državnega tekmovanja se je v četrtek 11. 11. 2021 zaključilo letošnje tekmovanje iz znanja logike.

Šolskega tekmovanja, ki je potekalo 23. 9. 2021, se je udeležilo 21 učencev od 5. do 9. razreda. Prejemniki šolskih bronastih priznanj so: 5. razred: Valentin Žilić, Iris Polignone Bergles, Anej Kralj. 6. razred: Lev Pražnikar, Gabriel Žbona, Neja Madruša. 7. razred: Jan Ulčar, Manca Unterlechner, Vika Viktorija Starman, Sara Komac. 8 razred: Ažbe Konec, Darijan Savanović. 9. razred: Rok Tisnikar, Neža Kržič. Štirje osmošolci in devetošolci so se uvrstili na regijsko tekmovanje (kvalifikacije za državno), vendar se dva učenca tekmovanja nista udeležila zaradi karantene.

Regijsko tekmovanje je bilo 16. 10. 2021 na Osnovni šoli Lucija. Ažbe Konec, 8. c in Rok Tisnikar, 9. b sta osvojila bronasto državno priznanje.

Državno tekmovanje za 7. razred je bilo organizirano 16. 10. 2021 skupaj z regijskim tekmovanjem za 8. in 9.  razred na OŠ Lucija. Jan Ulčar, 7. b je prejel srebrno državno priznanje. Državno tekmovanje za 8. in 9. razred je potekalo 6. 11. 2021 v Ljubljani na Fakulteti za elektrotehniko. Rok Tisnikar, 9. b je osvojil zlato državno priznanje.

Vsem prejemnikom priznanj čestitamo!